Mona Lisa

Kultuurihuvilise giid

Ülevaade

Kultuurihuvilise giid on kokku kogunud ning pakub eelinfot neile, kelle reiside eesmärgiks on külastada kohti, kus saab oma silmaga näha maailma erinevaid kultuuritraditsioone esindavate inimeste poolt loodud väärtuslikemat loomingut: kunstiteoseid, ehituskunsti saavutusi, ajaloolisi paiku, kaunist muusikat.

Ajaloolised paigad

Tavares.Forum.Romanum.redux.jpg

Sellel teemalehel on valik inimkonna ajaloos tähtsatest paikadest maailmas, mida külastades ajaloo ja kultuurihuvilised tunnevad, kuidas süda aukartusega segatud ärevusest puperdama hakkab kõndides samal maapinnal, kus sajandeid enne meid kõndisid ajaloo suurkujud.

Arhitektuuripärlid

File:St Vitus.jpg

Siin leiad valiku paikadest kus näeb kaunimaid ehituskunsti näiteid maailmas, mida inimese fantaasia on välja mõelnud ja käed koos masinatega või ilma, lühema või pikema aja jooksul on ehitanud.

Muusikamekad

Need on linnad, kuhu võib alati sõita, kui tekib soov nautida kõrgtasemel muusikute professionaalset kunsti, olgu see siis meelelahutuslik muusikal, klassikaline, pop- või rockmuusika.

Kunstimekad

Siin on muuseumid ja galeriid, kuhu on kogutud suurimad kollektsioonid maailma väärtuslikumatest kunstiteostest, mida me põlvest põlve imetlemast ei väsi.

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Top

  • Soovid sinna reisida?

    Vihjed: Millal? Kui kauaks? Mitu inimest? Majutus? Saada