Linnapuhkuse giid

Ülevaade

Puhkus linnas - on see siis võimalik? Müra, rahvamass, kiirustamine, liiklussagin tuleb esimesena pähe seoses sõnaga linn...

Siiski, siiski, kui tead, mida Sa linnalt ootad ja oskad oma ootusele vastava linna valida, siis võib see olla puhkus, rõõm, elamus ja nauding.

GoMaailm pakub Sulle siin ühe võimaliku liigituse, mille järgi oma soovidele vastavat linna lühikeseks nädalavahetuseks või pikemaks puhkuseks välja valida.

Shopping ja nautlemine

Linnad, kus on mitmekesine kaubavalik igale maitsele, alates lihtsates asjadest kuni kõrgklassi moekaupadeni välja. Linnad, kus inimesed võtavad aega tegeleda iseendaga ja naudivad elu,  suheldes sõpradega loendamatustes pubides ja kohvikutes või pidutsedes diskoteekides.

Kunst ja ajalugu

Linnad, kus kunsti ja kultuurihuviline leiab kokku kogutuna suurimad kollektsioonid maailmakuulsatest ja väärtuslikest kunstiteostest. Linnad, mille ajaloosündmused on maailmas tuntuks ja tähenduslikuks saanud ning mille käegakatsutavate ajaloomälestusmärkide keskel seistes saame ka meie võimaluse tollaste sündmuste vaibi tunda.

Arhitektuur

Linnad, kus inimesed läbi ajaloo on pidanud oluliseks, et majad, kus elada ja tegutseda poleks vaid seinad ja katus vaid kaunid ehituslikud kunstiteosed, mis rõõmustavad paljude silma sajandist sajandisse.

Mood ja muusika

Linnad, mis on moe ja muusikahuviliste mekad, sest neile on tuntuse toonud ühest küljest kõrgklassi moeshowd, palju disainerrõivaste esinduskauplusi ja teisest küljest maailmakuulsad heliloojad ja artistid paljude populaarsete kontsertide, muusikalide ja ooperietendustega.

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

  • Soovid sinna reisida?

    Vihjed: Millal? Kui kauaks? Mitu inimest? Majutus? Saada