Loodusreiside giid

Ülevaade

Maailmas leidub õnneks veel päris palju kohti, kus peamine vaatamisväärsus on puutumata loodus, haruldased pinnavormid, taimed, linnud või loomad, kes elavad igapäevast elu tsivilisatsiooni poolt rikkumata looduses. Oleme loodussõprade jaoks siia koondanud valiku sihtkohtadest, kuhu reisimine pakub eelkõige emotsionaalselt väärtuslikke hetki looduse võimsas ja aukartustäratavas kuningakojas.

Safarid

Safari pakub võimalust asjatundjatega koos sõita lahtistel dziipidel loodusesse, et nautida vaateid ja kohata eksootilisi loomi, kes vabana  oma loomulikus elukeskkonnas igapäevast elu elavad. Siin leiad valiku tuntumatest safarit pakkuvatest loodusparkidest.

Looduspargid

Looduse kuningriik on rikas erinevatest ja haruldastest taimedest, loomadest, lindudest, pinnavormidest, maastikest, kliimavaheldusest ja millest kõigest veel. Aja jooksul on inimene mõistma hakanud, et see on väärtus, mida tasub ja peab hoidma ning on asunud looma kaitstud territooriume, loodusparke, kus puutumatut ilu ja liigirikkust saab segamatult nautida, turvaliselt kogeda ja tundma õppida igas vanuses huviline, omapäi või koos asjatundjast giidiga.

Loodusteatrid

Teatrisse läheme, et saada elamus inimeste fantaasia viljana sündinud etendusest. Loodus on isegi suurem lavastaja, olles loonud nähtus-etendusi, mida miljonid inimesed üle maailma jätkuvalt vaatama tõttavad ja saadud hingematvalt võimsat elamust terve ülejäänud elu mäletavad.

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

  • Soovid sinna reisida?

    Vihjed: Millal? Kui kauaks? Mitu inimest? Majutus? Saada