Kvaliteetaeg

Perepuhkuse giid

Ülevaade

Perega puhkusele minnes on koha valimine vahel päris pikka nõupidamist nõudev tegevus. Ideaalis tahaks ju, et igaühe jaoks leiduks valitud kohas midagi huvipakkuvat.

Perepuhkus võib olla laisk rannas lebamine, aktiivne lõbutsemine, uute teadmiste hankimine või elamuste kogemine. GoMaailm pakub sellel lehel ühe võimaliku liigituse, kuidas ühist puhkust veeta nii, et huvi ja lõbu jätkuks kõigile pere liikmetele.

Veepargid

Veepargid on keskendunud eelkõige veega seotud atraktsioonidele nii vabas õhus kui siseruumides, et lõbusat ajaviidet jätkuks igal aastaajal.

Teema- ja lõbustuspargid

Lõbustuspargid on kõikjal maailmas ühed kõige populaarsemad vaba aja veetmise kohad, kus mitmekesist lustimisvalikut jagub nii lastele kui täiskasvanutele. Mõni teema on aga inimestele nii huvipakkuvaks saanud, et sellega seoses on eraldi teemaparke rajatud. Näiteks Muumimaa.

Teaduskeskused

Üks asi on koolis õppida füüsikat, keemiat, anatoomiat teoreetiliselt, aga hoopis teine asi on ise kuulda, tunda, nuusutada, praktiliselt kogeda kuidas ja miks maailm sinu ümber toimib nii nagu ta toimib. Milline jõud on ookeanilainel või tornaadol, miks suudlus on magus, milline sa 30 aasta pärast välja näed, miks sild on tugev ja nii edasi. Need kogemused teevad võimalikuks erinevad teaduskeskused.

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

  • Soovid sinna reisida?

    Vihjed: Millal? Kui kauaks? Mitu inimest? Majutus? Saada