Nirvaana

Rannapuhkuse giid

Ülevaade

Rannapuhkus on ühe jaoks maalilise vaatega privaatne mereäärne liivariba koos päikese ja hea raamatuga, teise jaoks aktiivne tegevus nii vees kui rannal ja kolmanda jaoks hoopis lõbus kvaliteetaeg koos pere ja lastega. GoMaailm pakub valikut igale maitsele.

Aktiivse puhkuse rannad

Siit leiad rannad, kus tegevusest kunagi puudus ei tule. Päeval on võimalik valida mitmesuguseid veespordiga seotud tegevusi ja öösel pidutseda arvukates rannabaarides.

Maalilised, rahuliku puhkuse rannad

Corfu holidays

Siin leiad kauni valge liiva, sini-sinise vee, soojalt paitava päikese ja lõõgastava rahu, et taastada ennast eemal igapäevasest melust, kohustustest ja tormavast elutempost, kaaslaseks vaid sinu enda valitud seltskond ja mitu head raamatut.

Lastega perepuhkuse rannad

Siin leiad turvalised rannad, kus leidub mitmesuguseid atraktsioone lastele päevaseks veeäärseks tegevuseks, rohkesti rannaäärseid mõnusaid söögikohti, kuhu perega õhtust sööma minna, kuid puudub lärmakas ööelu.

Kommentaarid

  1. sven soomustesven soomuste kommenteeris 23. jaan 2012 09:23Vasta

    me tõesti vajame oma suhtes mingit puhkust nagu te pakute. mina oleks väga õnnelik kui mina oleks võitja. meil on suhtes rasked ajad, kuid mina armastan oma kallimat üle kõige siin ilmas. ma pole kunagi midagi võitnud ja soovin seda väga.

Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

  • Soovid sinna reisida?

    Vihjed: Millal? Kui kauaks? Mitu inimest? Majutus? Saada